Noční dobrodružství

17. března 2013 v 15:40 | Verunka |  Články
Dnes jsem zažila velké dobrodružství! Překvapený

Kolem jedné hodiny v noci mě zase bolelo bříško a hodně jsem plakala. Mamka si mě vzala z postýlky a zkoušela mě dávat na "tygříka",taky mi cvičila s nožičkama, ale vůbec nic nepomohlo. Plačící Když už jsem plakala bez přestání skoro půl hodiny, mamka někam zavolala a přišli k nám pánové v takových legračních oranžových montérkách a na něco se jí vyptávali. Táta mě zatím posadil do cestovního křesílka, ve kterém jezdíme na výlety, a společně mě odnesli do velkého žlutého auta se spoustou blikaček.Šlápnul vedle Uvnitř se svítilo a bylo tam hodně zvláštních věcí, kterým nerozumím.

Cesta byla super, auto nás s mamkou dovezlo do nějakého domečku, kde byl pán, pro změnu, v bílých montérkách. Ten si mě zvědavě prohlížel a jezdil mi legračně rukama po bříšku. Hrozně to lechtalo a já jsem se na něj smála.Mlčící Potom se s mamkou o něčem bavili a po nějaké době pro nás konečně přijel taťka a jeli jsme všichni domů.

Tam si rodiče ještě chvilku povídali, ale já jsme ničemu nerozuměla, tak jsem si zchrupla.Rozpačitý To byla noc!!! Překvapený Jako na kolotoči!!! Uááááááááá Smějící se

Verunka

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 iva iva | E-mail | 17. března 2013 v 17:24 | Reagovat

Zdravíme nový blog...malé Verunky-

držíme palečky.. aT Vás už to bříško nebolí...

třeba až začnete objevovat ten okolní svět..třeba vsedě ???no to bude teprve dobrodružství.

Moc pozdravů...
pejskové a domácí skřítkové z vily EduardS

2 Verunka Verunka | 18. března 2013 v 12:37 | Reagovat

Moc Vás všechny v té vilce zdravíme a děkujeme za zprávu. :) :) :) Doufám,že se za Vámi již brzy vypravím! Mějte se moc hezky. V.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama