Květen 2013

Tatínkovi!

26. května 2013 v 0:01 | Verunka
Tatínku, přejeme Ti s mamkou všechno nejlepší k svátku a doufáme, že se ti bude líbit dáreček od nás Usmívající se.

Tak si to hezky užij a krásný den!!!Líbající


Gratulička

24. května 2013 v 9:00 | Verunka |  Články
Přejeme všechno nejlepší přažské babičce Janě k jejímu svátku, ale i všem ostatním Janičkám, ať si to dnes pěkně oslaví Usmívající se !!!


Verunka+rodiče

(Jako bonus nabízím krátký pohled na mé zoubky Mlčící)


Divné dny

20. května 2013 v 21:41 | Verunka
Hezky Vás zdravím!

Jak se vlastně máte a co pořád děláte? Napište mi prosím něco, dychtím po kvalitním textu Smějící se. (Jako děti na táboře, co každý den čekají na dopis od rodičů, který stále nepřichází Křičící).

Z jiného soudku, dnes byl takový zvláštní den. Počasí jako na houpačce, ani teplo - ani zima, chvíli sluníčko, chvíli zataženo. A potom to přišlo. Obrovské zemětřesení, celý pokojíček se zachvěl a věci v mé postýlce se sesypaly Překvapený. To jenom moje maminka tvrdí, že jsem si ten nepořádek udělala sama. Ale já přece nelžu mami!


Rozhodla jsem se tedy, že se konečně osamostatním a budu na svých rodičích zcela nezávislá. Prvním krokem je přechod od kojení na pevnou stravu. Není to jednoduché, ale zjistila jsem, že nejchutnější jsou barevné pěnové dlaždice, na kterých jsem si doposud jenom hrála (jak jsem byla naivní Usmívající se). Jsou poměrně lehce stravitelné a plně pokrývají můj denní energetický výdej Úžasný.


D O B R O T A !

Další fází mého "boje o nezávislost" bude snaha najít si perspektivní zaměstnání a zařídit si vlastní bydlení, možná i rodinu. Ale o tom třeba zase až příště. Užívejte si Máje! Líbající Líbající Líbající Byl pozdní večer, dvacátý máj, Verunčin zval ku lásce hláááááááás:


Verunka

Z tisku II

16. května 2013 v 10:50 | NT |  Články
Jsme rádi, že Vám jako první můžeme ukázat exluzivní fotografie Verunky Č. a jejích zubních zárodků. V posledním článku jsme zevrubně informovali o této senzační události a dnes se můžete na vlastní oči přesvědčit, že opravdu rostou jako "houby po dešti" !!!

Musíme Vás zároveň upozornit na nebezpečí pokousání při setkání s dotyčnou Verunkou Č. Její zoubky totiž dokážou způsobit vážná zranění! Nicméně, Vaše dojmy, postřehy i fotografie ze setkání s Verunkou nám zasílejte do redakce.

Těšíme se a děkujeme, redakce "NUSLE TIMES"


Vodní svět

14. května 2013 v 16:08 | Verunka |  Videa
Zdravím všechny fanoušky svého blogu dychtící po nových "video" zážitcích. Jeden bych pro Vás měla Nevinný. Třeba si tím společně zkrátíme čekání na hezké počasí S vyplazeným jazykem.

Jak už jsem dříve naznačovala, chodím se občas pobavit do takového zvláštního vodního spolku. Já, mamka a pár dalších tet s podobnejma prckama blbneme v bazénu. Ale jak se říká, kdo si hraje, nezlobí. Spíše naopak. Konec konců, přesvědčte se sami...

(Materiál byl zapůjčen s laskavým svolením Studia Filousek Líbající)Zpráva z tisku

12. května 2013 v 12:09 | NT |  Články
PRAHA (aktualizováno, doplněno o fotografie)

Dne 11.5.2013 došlo v ulici Dolní (v Praze-Nuslích) k šokujícímu nálezu zatím neidentifikovatelného předmětu. Tento by se měl nacházet v pusince jakési Verunky Č., která se však maximálně snaží utajit jakékoliv podrobnosti. Přesto se našemu reportérovi podařilo zjistit, že se s veškerou možnou pravděpodobností jedná o první známky počínajícího dětského chrupu.
Záměna s mladými plodnicemi žampionů, které se nedaleko také vyskytují, je naprosto vyloučena.

Redakce "NUSLE TIMES"


Gratulka

8. května 2013 v 15:02 | Verunka |  Články

Rádi bychom dnes popřáli tetě Sylvě k jejím narozeninám. Všechno nejlepší !!!

Líbající

Verunka s rodiči

Půjčte si mě !!!

6. května 2013 v 11:54 | Dozorčí rada |  Články

Dozorčí rada rodičů schválila a uvolnila nový ceník půjčovného platný pro tento rok (2013).

Ceny jsou uvedeny vždy za danou časovou jednotku a včetně DPH. V ceně půjčovného jsou již zahrnuty špunty do uší (ochrana Vašeho sluchu) a igelitová pláštěnka (ochrana Vašeho šatstva). Verunka je předávána k zápůjčce v čistém a nakrmeném stavu a v dobré náladě. V takovémto stavu je třeba Verunku i vracet !!! (Jinak bude naúčtován příslušný poplatek).

!!! Verunce je potřeba věnovat maximální péči a pozornost po celou dobu zapůjčení !!!

Při zapůjčení Verunky je současně vyžadován platný osobní doklad a dochází ke složení vratné kauce ve výši 50 000 Kč. Z kauce bude odečeten poplatek za stravu a přebalovací materiál, případně další poplatky (viz níže).

Doba
zapůjčení
Cena

Doba
zapůjčení
Cena
10 minut
200,-

12 hodin
10.000,-
30 minut
500,-

1 den
18.000,-
1 hodina
1000,-

1 týden
85.000,-

Delší dobu zapůjčení (více než 1 týden) konzultujte se svým osobním psychiatrem! Za Vaše případné psychické újmy neneseme žádnou zodpovědnost!

Poplatek za znečištěnou či zapáchajíci Verunku..........1000 Kč

Poplatek za uplakanou či nespokojenou Verunku.........1000 Kč

Poplatek za potrhané či chybějící oblečení................500 Kč

Poplatek za rozbitý kočárek..................................5000 Kč

Poplatek za každou chybějící hračku........................500 Kč

Poplatek za psychické trauma způsobené některému z rodičů Verunky.......10 000 Kč

Koupání

2. května 2013 v 16:36 | Verunka |  Videa
Přeju Vám hezký májový den. Po krátké odmlce jsem zpátky a dokonce se slibovaným videem, o které si neustále píšete Překvapený. Tak tedy, hezky se posaďte a vychutnejte si tento malý filmový zážitek. (Některé pasáže by byly nepublikovatelné a tak musela zasáhnout cenzura, snad Vám to nezkazí výsledný dojem Rozpačitý).

Verunka