Divné dny

20. května 2013 v 21:41 | Verunka
Hezky Vás zdravím!

Jak se vlastně máte a co pořád děláte? Napište mi prosím něco, dychtím po kvalitním textu Smějící se. (Jako děti na táboře, co každý den čekají na dopis od rodičů, který stále nepřichází Křičící).

Z jiného soudku, dnes byl takový zvláštní den. Počasí jako na houpačce, ani teplo - ani zima, chvíli sluníčko, chvíli zataženo. A potom to přišlo. Obrovské zemětřesení, celý pokojíček se zachvěl a věci v mé postýlce se sesypaly Překvapený. To jenom moje maminka tvrdí, že jsem si ten nepořádek udělala sama. Ale já přece nelžu mami!


Rozhodla jsem se tedy, že se konečně osamostatním a budu na svých rodičích zcela nezávislá. Prvním krokem je přechod od kojení na pevnou stravu. Není to jednoduché, ale zjistila jsem, že nejchutnější jsou barevné pěnové dlaždice, na kterých jsem si doposud jenom hrála (jak jsem byla naivní Usmívající se). Jsou poměrně lehce stravitelné a plně pokrývají můj denní energetický výdej Úžasný.


D O B R O T A !

Další fází mého "boje o nezávislost" bude snaha najít si perspektivní zaměstnání a zařídit si vlastní bydlení, možná i rodinu. Ale o tom třeba zase až příště. Užívejte si Máje! Líbající Líbající Líbající Byl pozdní večer, dvacátý máj, Verunčin zval ku lásce hláááááááás:


Verunka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doma DK Doma DK | 23. května 2013 v 20:42 | Reagovat

Zdravíme do studia Filousek...
hlavně pana režiséra ..
má prý dnes narozeniny...
tak tatínku- pane režisére..přejeme vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám..a Vaši povedené herečce Verunce..dejte tak na 3-4 dny volna..aby si mohla odpočinout od natáčení.

Přejeme hezký večer...domácí skřítkové

PS. Spěcháme za našimi mazlíky..pejsky..už na nás čekají v posteli...je pěkná zima..tak honem pod peřinu.

2 Studio Filousek Studio Filousek | 23. května 2013 v 20:54 | Reagovat

[1]:Mockrát děkuji za přání, nicméně, naše studio má zatím stále plno práce :-) Verunka je totiž živel!!! Však již brzy uvidíte další kousky! Přejeme do DK brzké globální oteplení :-):-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama