Červenec 2013

Filmové léto

27. července 2013 v 16:39 | Verunka |  Videa
Ahoj všem,

doufám, že se máte pořádně teple jako my v Nuslích Usmívající se. Na osvěžení Vám přikládám několik videonahrávek, abyste měli jasnou představu o tom, co pořád dělám, jak jsem šikovná a jak se rychle učím nové věci.

(Ráda bych také poslala tichou vzpomínku na pana Charlieho do Dvora Králové Rozpačitý. Je mi ho moc líto Zamračený).

Pokud jdete v těchto horkých dnech ven a nevíte co na sebe, zde je malá inspirace:


Nebo když se nudíte a chcete si pustit třeba rádio, je to snadné:


A když už máte plné zuby toho, že jseště nechodíte, je na čase se o to pokusit:


Dopis Verunce

26. července 2013 v 18:07 | Táta |  Články
Milá Verunko,

musím se Ti svěřit se svým trápením Usmívající se. V poslední době se nevidíme tak často, jak bychom asi oba chtěli a je mi vždy moc líto, když přijdu pozdě v noci z práce a nemůžu si s tebou povídat a hrát. Ty by si možná chtěla, ale bohužel sladce spíš a budit se začneš, až když já znaven usínám. Ale včera večer se stal malý zázrak a na chvilku jsme byli zase spolu, bylo to moc příjemné. Co na tom, že už bylo dlouho po půlnoci a ty si se nakonec "přiopila" mlíčkem a "vytuhla" Smějící se. Už prostě nejsi jenom to malé (občas uplakané) miminko, ale chytrá a zábavná holčička! Doufám, že si spolu užijeme ještě spoustu legrace i během dne. Já pro to určitě udělám maximum. Slibuji! Mrkající

Táta


Videoreportáž (NOVÉ !!!)

22. července 2013 v 9:35 | Nusle Times |  Videa
Vážení pravidelní čtenáři,

podařilo se nám získat exkluzivní nahrávku Verunky na prázdninách v Krušných horách. Musíme se s Vámi o tu krásu podělit. Naše redakce totiž dostala jako jediná možnost tento materiál zveřejnit a rádi toho využíváme. Uvidíte, co jste ještě neviděli. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli !!! Verunka šťastná a spokojená, jen na našem blogu !!!

AKCE v e-shopu: Objednávejte nyní DVD s nejlepšími záběry Verunky Č. Pokud si disk objednáte do 1 týdne, dostanete ZDARMA zcela speciální zvukové CD "Písničky naší holčičky" nazpívané samotnou Verunkou, která se sama doprovází na elektrické pianino !!! Neskutečné - to musíte mít !!!

Redakce Nusle Times


Tělocvik

3. července 2013 v 17:59 | Verunka |  Videa
Během čekání na hodnotné a napínavé články z prázdninových radovánek Vám nabízím krátké video, abyste měli představu jaká jsem šikulka a jaké dělám pokroky v motorice! Smějící se


Jsou prázdniny!

1. července 2013 v 10:28 | Verunka |  Články
Nazdárek vespolek,

dlouho jsme se neviděli ani neslyšeli (za což se Vám převelice omlouvám Mrkající) tak snad se máte jako "na zámku". Já se mám skvěle, konečně jsou tu totiž prázdniny! I když zatím ještě nechodím do školy, dokonce ani do školky, tak se na ně moc těším a doufám, že zažiju spoustu dobrodružství a třeba se podívám i za hranice (republiky, nebo i všedních dnů Smějící se).

Moc ráda bych také popřála babičce ze Dvora Králové k jejímu dnešnímu svátku!!! LíbajícíLíbajícíLíbající

A vy ostatní se nebojte, všechno důležité o prázdninách pro Vás zaznamenáme a natočíme. Určitě se máte na co těšit. Užívejte prázdnin a dovolených a hlavně si odpočiňte.

Verunka