Únor 2014

Babičce z Prahy

28. února 2014 v 11:17 | Verunka |  Články
Milá babičko,

ráda bych Ti popřála všechno nejlepší k Tvým dnešním (nebo snad zítřejším?) narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, skvělé práce, skvělých lidí, skvělých dětí a skvělých vnoučat! Mrkající

Ač jsem ještě maličká,
ač jsem ještě malá,
ráda bych to s tebou,
pěkně oslavila (a roztočila!) Smějící se

Tvoje pusinka Verunka

P.S. K přání se samozřejmě připojují i mamka s tátou ÚžasnýVelký den

24. února 2014 v 15:51 | Táta |  Videa
Tak jsme se konečně dočkali! Verunka na tom přes víkend zapracovala a rozchodila to! A že jí to metelí! Raději se vždy podívejte za sebe, ať máte jistotu, že za Vámi nečíhá Verunka. Teď už jí neutečete Usmívající sePřekvapenýKřičící.
V parku

19. února 2014 v 11:39 | Nusle Times |  Články
A jsme tu zas!
Každý den - jeden článek, to je náš cíl!
Ať slyšet je náš hlas!

Venku to na návrat zimy moc nevypadá a tak může Verunka směle podnikat výlety po okolí. Podařilo se nám zachytit toto roztomilé dítko při nejistých pokusech o samostatnou chůzi. Oděna do slušivého ochranného skafandru (a jako vždy - CHIC) experimentuje s rovnováhou a zakouší důsledky zemské gravitace. Udělejte si prosím malou chvilku a vychutnejte si pořízené momentky.

A kdybyste náhodou někde narazili na malého nemotorného skřítka, dejte mu pusinku! Rozpačitý


Co se děje (v půli února)

18. února 2014 v 15:50 | Verunka |  Články

Ahoj, ahoj, ahoj! I v únoru Vás všechny moc zdravím a doufám, že se máte skvěle! Já už se cítím po injekci z minulého týdne docela dobře a zase úspěšně zlobím svoje rodiče Smějící se.

Chodit sama zatím ještě neumím (pořád se musím o něco nebo o někoho opírat). Chce to ještě nějaký čas, víme? Zato už si sedám na nočníček a někdy se mi i podaří do něj něco cvrnknout Smějící seSmějící seSmějící se. Už nechci jen potupně vylučovat do plenek.
Představte si, že už po mně dokonce v Praze pojmenovali ulici! Asi už jsem tak slavná Nevinný. Chodíme tamtudy někdy na procházku do Havlíčkových sadů, akorát by měli její název upravit na "VERUNKOČERMÁKOVÁ".

Řekněte, kdo z vás se může pochlubit, že má někde svojí ulici? Napište mi Mrkající.

P.S. Jak se Vám líbíl chrochtací Pepa? Sladkej co? Mrkající

Verunka

Sbírka

13. února 2014 v 22:08 | Nusle Times |  Články
Vážení čtenáři,

již dříve jsme Vás několikrát informovali o mnohdy neskromných a zčásti i nerealizovatelných požadavcích malé Verunky Č. Nyní jsme nuceni, ve spolupráci s jejími rodiči, vyhlásit veřejnou sbírku na nákup nového povozu. Jedná se o již nepoužívaný monopost jistého automobilového závodníka, který si Verunka oblíbila a nemíní se ho vzdát bez boje. Jak sami uznáte, není v možnostech rodičů takovýto skvost zakoupit, a proto budeme rádi za jakýkoliv finanční příspěvek (případně hroudu zlata či drahé kamení) ve prospěch našho účtu.

Děkujeme za spolupráci

Redakce NT


Nový kamarád

8. února 2014 v 19:00 | Verunka |  Videa
Musím se pochlubit! Včera k nám domů přišel nečekaný host a už tam i zůstane Usmívající se. Je to můj nový kamarád Pepa alias pan Slaninka. Tohle jménu mu dali rodiče (jeho rodiče). A moji rodiče, zřejmě ovlivněni kresleným seriálem Prasátko Pepa, mi dali tuhle roztomilou hračku ke včerejším jmeninám.A Pepa je opravdu boží, je tak krásně jemňoučký a jak krásně chrochtá! Na rozdíl od ostatních prasátek ovšem Pepa nežere brambory, ani zbytky od oběda. Zato baterek sežere celý kamion. To abychom si postavili elektrárnu. Víte co, přijďte si k nám někdy Pepu poslechnout a pohladit. Už se na Vás oba móóóc těšíme! Líbající

Verunka


Blahopřání

7. února 2014 v 10:12 | Rodiče |  Články
Milá Verunko,

přejeme Ti všechno nejlepší k dnešnímu svátku (je to už tvůj druhý - to je fofr!). Vzhledem k Tvému momentálnímu zdravotnímu stavu (pozn. Verunka nám celou noc prozvracela Zamračený) Ti přejeme hlavně to zdravíčko, aby si zase pěkně s chutí papala. Snad to bude už brzy. Těšíme se Mrkající.

Mamka + táta


Anketa

3. února 2014 v 22:57 | Notář |  Články
Vážení (a velevlažní Usmívající se),

dnes, úderem desáté hodiny večerní, byla uzavřena a vyhodnocena novoroční anketa s následujícím výsledkem:

Valná většina čtenářů a návštěvníků našeho blogu již má nějakou zkušenost s Vánoci (i když ne zrovna tu nejlepší - jak vidno z hlasování) a dokonce se najdou tací, kteří letos zažili doslova dárečkové O-R-G-I-E!!! Neuvěřitelné.

Přesto se najde minimálně 50% hlasujících, kteří vůbec netuší, kdo nebo co je Ježíšek a patrně věří, že si snad dárky dávají obdarovaní navzájem. Jak bláhové! Smějící se

My samozřejmě děkujeme všem, kteří se hlasování zúčastnili a chystáme se vylosovat šťastlivce, který získá možnost strávit s Verunkou celičký jeden den! Výherce bude uveřejněn v deníku Rudé právo Nusle Times, dne 11.2.2014.


Počátkem února

2. února 2014 v 23:15 | Táta |  Články
Po krátké odmlce zdravím všechny věrné čtenáře tohoto blogu!

Jsem tu s pravidelným přídělem informací ze života raubířky Verunky. Proč raubířky? Inu třeba proto, že Verunka je už pěkné kvítko a občas si zkouší prosazovat svůj názor na věc i s použitím donucovacích prostředků Smějící se. Ale nebojte se, nijak netrpíme a Verunka (doufám) taky ne. Však my se nějak domluvíme Úžasný.

Leden jsme strávili tradičně, my - rodiče občasným chozením do práce, Verunka pak na procházkách nebo hraním si doma. A nebyla to žádná nuda, ba naopak! Naše holčička se totiž rozhodla, že už se přestane potupně plazit po kolenou, povstane a začne chodit. Zatím jen s oporou někoho z nás, po malých krůčcích, ale i tak je to velký krok pro lidstvo, co říkate?

Nejprve malá rozcvička
A pak už to chodí samo

Verunka se umí skvěle zabavit i samaKaždá aktivita se musí vyvážit odpočinkem

Přijde Vám to povědomé? Ale to není žádné retro! Verunka roste jako z vody a bylo tedy jen otázkou času, kdy se rozloučíme s lehátkem, které jí věrně sloužilo od jejího příchodu z porodnice. Děkujeme ti lehátko za tvé oddané služby a ať se ti daří i u nových majitelů!!!

Konečně jsme také shromáždili prostředky od Ježíška, sami něco přidali a zakoupili krásnou novou postýlku do ložnice. I pro tři je tam místa až až. Samozřejmě děkujeme všem dárcům za provedenou sbírku a rádi se chlubíme.


Poslední zajímavou informací je, že vrcholí přípravy nového video-magazínu o Verunce, s loutkami Šášou a Františkem v rolích moderátorů a průvodců. Inu máte se nač těšit. Trochu Vám až závidím Nevinný.

Přeji klidný a pohodový únor!

F.