Zrada & pomsta*

24. ledna 2015 v 8:00 | Verunka |  Články
*) Zrada a pomsta, svého času poměrně úspěšný, akční čínský film z 80. let, v originále "Tian guo en chou". Jeden z prvních filmů tohoto žánru, které skutečně za něco stály. Někteří z nás si ho stále moc dobře pamatují (ačkoliv byl v kinech pro mládež nepřístupný).

Zrada a pomsta je ovšem i dnes běžná realita a to v domácnostech se zlobivými tatínky. Tedy u nás doma určitě. ZRADA, byla totiž učiněna na mně a budu to já, kdo se krutě POMSTÍ. Nechápete?

Zkrátka můj tatínek byl neznámým fotografem přistižen při schůzce se svým potomkem v jednom nejmenovaném evropském městě. Přesněji ve "východně" západní části Evropy. Ještě přesněji v bývalé NDR. V Drážďanech to bylo, no!

Stejná postava, chůze, ba i držení těla. Není pochyb o tom, že se jedná o příbuzenský vztah!

Na několika snímcích je zachycen při cestě na schůzku s mladým chlapcem a během ní. Patrně se jedná o následek jednoho z jeho předchozích bouřlivých vztahů. Na celé té věci je nejhorší to, že se tatínek vůbec necítí překvapen a zahanben, ale naopak, doslova září štěstím!

Shodné znaky najdeme i ve tvářích obou mládenců.

Asi Vám nemusím popisovat, jak mě pohled na tyto fotografie zraňuje a jak moc závidím tomu hezounkému chlapečkovi! Proč mi o něm tatínek neřekl? A budou ještě nějací další kostlivci ve skříni? Každopádně, tahle akce určitě nezůstane bez reakce. Můžeš se těšit táto, pomsta bude sladká Mrkající!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama