Dvojnice

15. března 2015 v 10:00 | Nusle Times |  Články
Vážení čtenáři,

rádi bychom Vás informovali, že nedávno vyhlášená soutěž "HLEDÁME DVOJNÍKA" právě vrcholí a nám se v redakci nashromáždilo ohromné množství fotografií malých dvojnic a dvojníků.

Že jste o žádné soutěži nikdy neslyšeli? Nebojte se, my také ne. Ale to nám přece nemůže zabránit v tom, abychom jí uspořádali tak nějak "virtuálně". Rozhodli jsme se, že oslovíme širokou veřejnost a najdeme Verunce dvojníka, tedy vlastně dvojnici. Stejně jako herci a někteří politici mívají své "dubléry" pro nebezpečné akce, i Verunka bude svého dvojníka nasazovat v situacích, ve kterých se cítí ohrožena (např. očkování u lékaře, souboj o milovanou hračku či hádka s kamarádkou na pískovišti).

Z došlých snímků, snad ze všech koutů České republiky, jsme vybrali čtyři kandidátky a jednoho kandidáta, kteří se Verunce nejvíce podobají. Vy od této chvíle můžete hlasovat pro toho, který se Vám nejvíce líbí. Vítěznou dvojnici či dvojníka pozveme do naší redakce, kde se setká s Verunkou a kde také společně dohodneme podmínky Verunčina zastupování a odměnu za zástup. Samozřejmě pro Vás vítěze důkladně vyzpovídáme a rozhovor uveřejníme v některém z dalších článků.

(A) Vendulka, 2 roky, Liberec
(B) Anička, 3 roky, Klatovy
(C) Olinka, 2,5 roku, D. Králové(D) Petruška, 2 roky, Příbram(E) Honzík, 3 roky, Plzeň

Pro jednotlivé kandidáty můžete zasílat smsky ve formátu KANDIDAT A, B, C, D nebo E na číslo 900 123 456. Korespondenční lístky zasílejte na adresu: Nusle Times, Tiskařská 18, Praha 15. Cena jedné SMS zprávy je pouhých 299,-Kč. Z došlých tipů vybereme jednoho z Vás, který získá zatím nespecifikovanou odměnu. Ale určitě to bude stát za to. Držíme palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JÁRA JÁRA | 15. března 2015 v 20:11 | Reagovat

Kandidat A

2 Verunka Verunka | 24. března 2015 v 12:46 | Reagovat

Tak babičky už hlasovaly a co vy ostatní :-) ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama