Aktuálně

21. dubna 2015 v 22:43 | Táta |  Články
Pozóóór! T-R-A-G-É-D-I-E ! Verunka je nemocná! Kašle, má ošklivou rýmu a hlavně jí chudince otekla očíčka a má je zahnisaná Plačící.

Je to moc smutný pohled, obzvláště pro nás - rodiče. Ale Verunka vše nese statečně (jak je patrné z přiložených fotografií). Samozřejmě se jí doma snažíme udělat vše, co jí na očích vidíme. Ale teď tam toho zrovna moc nevidíme Křičící. Je to zkrátka naše malá Číňanka Li Un-ka.


Ale abychom to neviděli všechno tak tragicky... Verunka nedávno dostala krásnou koloběžku. Růžovou, s kočičkou. Nikdo v naší ulici takovou nemá.

Zatím se obě navzájem jen tak oťukávají. Verunka zkouší různé techniky jízdy, koloběžka zase zkouší, jaké umí udělat rýhy na podlaze nebo jak dokáže oťukat nábytek u nás doma. Obě společně pak pokouší naší trpělivost a starostlivost Smějící se.


Koloběžka ovšem znamená i pokrok. Je to mezistupeň mezi odrážedlem a opravdickým kolem. Kolo už máme přichystané. To už ale bude jiná váhová kategorie. Musím si zkrátka koupit rychlé boty, abych Verunce stačil.

Ach, jak to rychle utíká! Verunko, proč rosteš tak rychle? Zůstaň ještě chvilku malá, prosím. A hlavně se už brzy uzdrav!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JÁRA JÁRA | 22. dubna 2015 v 17:55 | Reagovat

Vím, jak Ti Veru asi je. Už třetí týden se potýkám s něčím podobným a není mi nijak veselo. Snad se nám oběma udělá líp a konečně se navštívíme. Papa a pusinky - babička Jára.

2 děda Slávek děda Slávek | 22. dubna 2015 v 21:44 | Reagovat

Milé holky.,
je to asi "alergie na pyl".

Nesmíte chodit moc do přírody..spíš navštěvujte nějaké rastaurační prostory nebo uzavřená centra.

Přeju Ván brzké uzdravení.
děda Slávek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama