Smíchov v Nuslích

18. června 2017 v 8:00 | Verunka |  Videa
Je to zkrátka stará vesta, že smích je kořením života. A kudy teče, tudy léčí. No, tak to u nás doma někdy vypadá jako u báby kořenářky nebo v léčebně. Nevěříte? Nabízím zbrusu nový počin Studia Filousek. Ti později narození už asi neví, co či kdo to vlastně je, tak to je mi jich vážně líto. Ale jak říká sama velká Bible: "Proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno." Zkuste samostudium tohoto blogu Smějící se.

Tradičně se nejedná o prosté home video, ale o malou artovku. Na vlastní oči se můžete přesvědčit, jaký je můj bráška Vítek raubíř. Za dlouhých zimních večerů spolu vedeme nekonečné debaty o tom, kdo koho vlastně rozesmává*. On mě nebo já jeho? Každopádně se malinko ztrácím v tom, kde bydlím. Na Smíchově či v Nuslích? Ups... Překvapený Ať Vám následující video dělá radost za chmurných dnů i v těžkých chvílích.

(* chtěla jsem napsat rozesmívá, ale bylo to vyhodnoceno jako chyba. Zní to strašně, co?)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jára jára | 18. června 2017 v 9:16 | Reagovat

Vypadá to, že ty Vaše děti nedělají nic jiného, než se smějí. Musí s nimi být legrace. A to je dobře, že je smích ještě nepřešel. Měli bychom si z nich vzít příklad. Lepší Smíchov nežli Kocourkov.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama