E-shop

1. července 2017 v 8:00 | Správce |  Články
Vážení hudební přátele a příznivci kvalitní zábavy,

máme velice milou povinnost, představit vám nově otevřený e-shop, až po půdu nabitý nahrávkami a videoklipy známé komické dvojice V+V. Navíc vám hodláme i do budoucna nabízet exkluzivní edice kompaktních disků a DVD z vydavatelství Filousek records, které byste marně hledali u konkurence.

Dnes se zaměříme na dvě naše želízka v ohni. V první řadě se jedná o tzv. bestovku neboli To nejlepší z oslav Verunčiných narozenin II. Ano, jde již o druhé pokračování, a komu první výběr utekl, prozradíme, že zde najdete obrovské množství populárních písní, poutavých vyprávění, veselých historek a dokonce i pár nestárnoucích anekdot v podání Verunky a hostů, které si pozvala. Cena CD je více než lidová: 999,-Kč. Pokud tedy zrovna přemýšlíte o vhodném dárku pro své blízké, možná jsme Vám právě dali skvělý tip.


Pro ty, co zrovna nefandí mluvenému slovu a raději se zaposlouchají do kvalitní muziky, nabízíme zbrusu novou kompilaci Na Víťově porodu 3 s hity jako: "Narodil se Vítek pán, veselme se!", "Ach synku Vítku", "Vítek sa plenkou odieva", "Jak si krásné Víťátko" nebo "Chtiec aby Víťa už spal". Všechny skladby nazpívali naši přední zpěváci v čele s Verunkou, Ilonou Csákovou, Josefem Zímou či Dádou Patrasovou. Nečekejte na dlouhé zimní večery a zazpívejte si již dnes, společně s umělci, krásné písně o zázraku narození. Ke každému CD navíc pouze nyní obdržíte sadu samolepek s malým Víťou a otiskem jeho palce (podepsat se ještě neumí). Cena tohoto hudebního pokladu byla opět stanovena tak, aby sotva pokryla náklady spojené s výrobou. Kromě toho, splátky na nový ředitelův Mercedes nejsou zrovna nejnižší, takže cena za CD se vyšplhala na 1499,-Kč. I tak je to špičková kvalita doslova "za babku"!

Rádi bychom rovněž upozornili na novinku, kterou chystáme letos na podzim. Jedná se o dvojalbum Best of pláč and vřískot. V hlavních rolích, jak jinak, Verunka a Vítek. Vedle vynikajících několikaminutových sólových vystoupení najdete na discích i pár srdceryvných duetů, které děti speciálně nazpívaly jen pro tuto desku! A podle dosavadních odborných ohlasů jsme vám právě pravděpodobně prozradili hudební událost tohoto roku a možná i adepty na ceny Grammy.


Veškeré uvedené tituly objednávejte na verunkacermakova.blog.cz nebo na adrese:

Studio Filousek
P.O. BOX 11
Praha 4, 140 00

Obratem, kromě požadovaného zboží, obdržíte i rozsáhlý katalog léto/zima 2017, ve kterém si určitě vybere "to své" každý člen vaší rodiny. Přejeme příjemný poslech a hezké prázdniny!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama