Cu+Sn=???

2. října 2017 v 8:00 | Verunka |  Články
Tak teda prrrr! Původně zde měl dostat prostor můj bráška Vítek, ale množí se spekulace, zkrátka zaslechla jsem nějakou šeptandu, no prostě říká se, že jak je to jako s tou mojí známostí, s Péťou v bronzu. Že je to prej holej nesmysl. Tak to teda není!


Péťa opravdu existuje. A je to hrozně milý chlapec. Pravda, trochu chladný, to víte - bronz (Cu+Sn). Ale myslí to se mnou upřímně. A to se počítá. Jenomže já vím, odkud vítr fouká. Je v tom ta ségra! Chce nám to zkazit a šíří bludy úřední obludy. Nemůže přenést přes srdce, že jsem mladá, krásná a chytrá. Ale já se Petříčka nevzdám, budu za něj klidně bojovat!


Mám zkrátka trochu pech. Jako tuhle, potkala jsem jednu slavnou dvojici a taky mi to nikdo nevěřil. Šimon s Garfuňkelem, znáte? Prej jestli se se mnou můžou vyfotit, tak říkám, že jo. Hledali v Praze nějakej most či co, myslím přes rozbouřený vody. (Tak nevím, že by Vltava?) Mluvili sice "englicky", ale já jim docela rozuměla. Pokud někdo pochybuje, tak mrkejte na drát, mám fotečku jako důkaz!


Taky jsem pěkně načuřená, protože někdo "kompetentní" rozhodnul, že volby budou akorát před mými narozeninami. Chystala jsem supr oslavičku, ale všichni budou asi pěkně vyšťavený z toho, komu dají svůj hlas. Tož si sedneme s tatkou, mamkou a s Víťasem a urobime si to kurňa po našem, jen v kruhu rodinném... Tak good luck a volte Mažňáka! Smějící se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama