Raport z oslavy

26. října 2017 v 8:00 | Verunka |  Články
O víkendu mě postihlo neskonalé štěstí. Oslavila jsem 5. narozeniny a ráda bych se s Vámi o trochu toho štěstíčka podělila. Já vím, že to leze nahoru pomalu, jak teplota po tuhé zimě. Řeknete si, pchá, teprve pět let, ta z toho ještě nemá rozum. Ale pro mě to je první uzavřená pětiletka. První kulaťoučké výročí. Čas bilancovat. Tak třeba takový Mozart v mém věku již pilně komponoval a já zatím jenom tupě funím do píšťaly. Ale to by se snad mělo brzy změnit.

Vzbudit brášku, sic všechno zaspí. Spánek ovšem jen předstírá, neřád jeden!
Slavnostní okamžik. Mocným fukem zháším dort do poslední svíce. Hasiči jsou odvoláni.

Pojďme zpátky k oslavičce. Ještě mě z těch bublin trochu třeští hlava. Ale kamery toho naštěstí mnoho nenatočily, vzniklo jen pár momentek, které ostatně vidíte okolo. Žádné skandální záběry nevznikly, poprali jsme se s tím s důstojností nám vlastní.

Francin z Kouzelné školky si bezelstně hoví na marcipánovém pažitu, aby byl v zápětí zasažen ostrým břitem a přetnut vejpůl. Dortík byl vůbec velká delikatesa, jenom se po něm zaprášilo. František též, lepšího panáčka jsem nejedla.

Jako obyčejně se jedlo, pilo, bylo veselo a rozbalovaly se dárky. Že jich zase bylo, všem moc a moc děkuji! Sama dobře vím, jak je těžké vybrat dárek, který by se líbil a zároveň nezruinoval rozpočet dárce. Ale ruku na srdce, trochu jsem postrádala činčilu, jízdní kolo a kuchyňku pro panenky. Kde jsou?

Konečně psíček. Tak moc jsem si ho přála! Ruce, nohy jako strunky, místo očí fotobuňky. A jeho jméno je... Hubert?
Plosím, pšidat doltíček, mňam. Doblůtka.

No ještě že tu máme za chvíli Vánoce a potom 6. narozeniny a pak zase Vánoce a 7. narozeniny a dál a dál. Život je geniálně jednoduchý, když se stále opakuje. Opakování je matka moudrosti a pan Soudný je otec soudnosti. Mějte se krásně a čtěte si básně... Zdraví Veru, t.č. 5 let

Ufff. Byl to mazec. Jsem na dlouhou dobu společensky vyčerpaná. Ještě poklidit, vyvenčit psíčka, poskytnout pár rozhovorů do bulvárních plátků, umýt se a do hafan. Teda do hajan!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama