O čekání

21. prosince 2017 v 23:05 | Verunka |  Články
Už se to blíží. My děti to dokážeme móc dobře vycítit. I když venku není žádný sníh a z rádia nehrajou zrovna koledy. Rodiče jsou totiž najednou hrozně tajemný, pořád vyhrožujou, že když budeme zlobit, nic nedostaneme. Skříně, které šly kdykoliv bez problémů otevřít, jsou pro nás najednou neprodyšně uzavřeny a když se zeptáte proč? Asi zrezly panty. Jinými slovy, nebuď zvědavá, sic budeš brzo stará! Ale ono by nebylo od věci, mít pár let navrch...


Asi jste pochopili, že tu mluvím o těch VÁNOCÍCH, ne? Mimochodem, taky Vás po dlouhé době zdravím a doufám, že se máte skvěle. Minimálně stejně, jako se mám já. A já si teda žiju! A moc se těším na Vánoce. U nás ve školce už 2 týdny nic jiného neřešíme. Měli jsme k tomu i besídku. Snad někdy příště, jedním slovem nádhera! Taky jsem napsala spoustu dopisů Ježíškovi, to je ten pán z Božího Daru. Jezdíme tam hlavně v létě a šlapeme ty jeho okruhy. Pěkná makačka, uff.


Obrázky vyvedené mojí rukou doplnila dle mých instrukcí moje maminka, jelikož já ještě jaksi moc dobře psát neumím. Tedy písmenka znám téměř všechna, ale princip jejich řazení mi stále uniká. Doufám, že Ježíšek pochopí, po čem mé srdce touží. Chtěla jsem přimalovat i něco pro mého brášku Vítka, ale ten, ať se snažil a houkal a bublal sebevíc, nevylezlo z něj, co by si vlastně přál pod stromeček. Snad auto? Nebo vláček? Kdo ví.


Já se tak moc těším, že to asi do toho Štědrého dne nevydržím. Kdy už to bude? Vždyť mám téměř celý adventní kalendář vyjedený. Umím bez chyb počítat jen do deseti, stačí to? Rodiče mě straší, že s každým mým zlobením zmizí jeden dárek. Dokonce mluvili o nějaké paní Pubertě, ale snad je na ní prý ještě moc brzy. Jsem hrozně zmatená a vyděšená. Já nechci zlobit, myslím to dobře, jenže pak se to všechno nějak zvrtne. Ježíšku, honem mi něco přines, než to nadobro všechno zmizí. Díky!

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VŠEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shadow Shadow | Web | 21. prosince 2017 v 23:15 | Reagovat

Ti jsou sladcí

2 jára jára | 21. prosince 2017 v 23:35 | Reagovat

Já už se také těším na Ježíška. Sice jsem dopis nepsala, ale vůbec nezlobím, tak třeba se Ježíšek strefí a nějaký dáreček u mne také nechá. Už aby to bylo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama