Únor 2018

B&C

7. února 2018 v 8:00 | Nusle Times |  Články
Málokdo to ví, ale my to víme. Dokonce jako jedni z prvních. A rádi se o to s Vámi podělíme. Známá gangsterská dvojice Bonnie a Clyde, působící v USA hlavně v časech prohibice, stále žije. A v České republice! Bonnie Parkerová vystupuje pod jménem Verunka a Clyde Barrow používá přezdívku Vítek Skřítek. Jak originální a nenápadné.

Zdá se Vám to neuvěřitelné? Informace máme potvrzeny z několika zdrojů a z nejvyšších míst! Moc dobře víme, že není jednoduché Vás o něčem přesvědčit a tak předkládáme několik exkluzivních fotografií, které se nám podařilo (draze) získat od jejich autorů.

Jak vidíte, focení nebylo protřelým zločincům nijak po chuti a autorovi snímku vyhrožovali fyzickou likvidací. O aktivní účasti Bonnie při samotných zločinech nebylo nikdy pochyb. Navenek něžná, ale uvnitř tvrdá jako ocel.

Tento snímek je opravdu unikátní. Zachycuje nechvalně proslulý pár při útěku do Louisiany, krátce po přepadení klenotnictví v objektu Arkády. Clyde byl vždy vynikající řidič a stále se, i přes vysoký věk, udržuje ve formě.

Vox populi, vox Dei. Zvažte sami, opravdu je tato dvojice pro naši společnost tak nebezpečná? Není to všechno jen velká mediální bublina, jakých kolem nás v poslední době létá až příliš mnoho? Možná by bylo na čase nechat jim chvilku klidu. Třeba se polepší...

Bonnie a Clyde zachyceni ve chvíli, kdy se dozvěděli výsledky letošních českých prezidentských voleb. Clyde byl tak rozrušen, že v jednu chvíli uvažoval o emigraci a musel být uchlácholen náhodnou kolemjdoucí.

Dnešní den je pro oba hrdiny významný. Verunka (Bonnie) slaví svátek a Vítek (Clyde) oslaví rovných 18 měsíců od propuštění z věznice v Lůnu Mateřském. Tak všechno nejlepší, děti. Ať Vám to pálí! Mrkající