Pozvánka na slet

30. dubna 2018 v 11:05 | Verunka |  Články
Zdravím Vás kolegyně z cechu čarodějného! Holky, doufám, že Vás dneska všechny o filipojakubské noci uvidím a pěkně si to užijeme. Vypadá to, že i počasí nám bude přát a ačkoliv některé z nás možná upálí na hranici, nenecháme si ničím zkazit radost.


Já už jsem minulý týden trochu trénovala zaklínání a hlavně jízdu na moto-koštěti. Dostala jsem totiž fungl nové, japonské, s obsahem 500cm3. Trošku to ještě hází, ale už z něj alespoň nespadnu.

U nás ve školce jsou přípravy v plném proudu a zasloužilé čarodějnice i čarodějný potěr se už nemůžou dočkat pondělního sabatu. Nabízím několik momentek z přípravného kempu na školičí zahradě. Jak můžete sami vidět, bereme to opravu vážně a nic nenecháváme náhodě. Všechna čarodějňátka musí dokonale ovládat magické formule a zaříkání, protože jakákoliv chyba může mít fatální následky!


Nad vším bdí přísný čarodějnicko-pedagogický sbor ve složení: vrchní čarodějnice Perchta, čarodějka Minerva, čarodějnice Valkýra a kouzelnice Médeia. Musíte uznat, že budí patřičný respekt. Není pro ně vůbec žádný problém udělat z vás třeba mouchu nebo žábu. Ovšem pokud se k nim budete chovat slušně a s úctou, nic se vám nestane.


Čarodějnické odpoledne jsme ve škole zakončili velkolepým ohněm a opékáním pavouků, vlastně buřtíků.

Dámy, nakonec jedno malé varování, nepřehánějte to dnes s alkoholem. Rozptyluje pozornost a hlavně, za volant koštěte nepatří!

Tak já jdu ještě poškádlit ten svůj stroj a odlétám. Večer na viděnou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama