Vítek vrací úder

23. dubna 2018 v 12:06 | Vítek |  Články
Ahoj, jmenuju se Vítek, někdy se mi říká i Skřítek, ale moje celé jméno zní Vítek Lesní Král Všech Elfů Skřítek Toho Času Pěkný Kvítek. Rád bych zde vyvrátil některé informace, které o mně šíří moje pokrevní sestřička Verunka.


Tak za prvé, já nemám žádnou kachní farmu, je to jenom pár ptáčků. Chodí pořád za mnou a loudí něco k jídlu. Tak jim šoupnu nějakej ten rohlík. A bylo by nefér nechtít po nich něco na oplátku. Tu vajíčko, tu masíčko. Penězma taky nedisponuju, natož aby si ke mně někdo chodil půjčovat. To ségra, má velkou peněženku a v ní spoustu korun. Neustále mluví o tom, co si ještě koupí. A mně nic, ani sandálky na léto. Fňuk.

Za druhé, Verunka si to vymyslela, protože je to pěkná násoska. Furt něco popíjí a vsadím se, že v tom bude i nějaký alkohol. Kam by jinam chodila na ty svoje bláznivý nápady? Dokonce jí mám i na fotce z restaurace, těch malinovek tam vyžahla alespoň pět. Museli jsme jí s tátou na cestě domů přidržovat, aby neupadla a neudělala nám ostudu.


Ale jinak je Verunka moc fajn sestřička, za žádnou jinou bych jí nevyměnil. Má moc ráda houpačky, stejně jako já, a dokonce si se mnou i občas hraje! Třeba se doma honíme po bytě a hrozně u toho vyvádíme. Rodiče i sousedi jsou z toho určitě na mrtvici. Vždycky když Verunku chytím, tak jí kousnu. Ona u toho tak krásně křičí. Pomóóóc, mááámíííí! Smějící se


Tak vidíte, máme se královsky. Venku už je teplíčko, sluníčko svítí. Ještě kdybych tak rychle nerostl. Všechny ty krásné věci, co jsem rád nosil, už jsou mi malé. Táhne mi na 98 (centimetrů, ne let). No jo, to už vlastně budu "metráček". Naštěstí jenom do výšky. Tak to bylo v kostce asi vše. Přeji Vám hezký týden, přátelé!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama