Zimo, končíme!

4. dubna 2018 v 8:00 | Verunka |  Články
A máme tu jaro! Ještě jsme ani nestihli zpracovat materiál z mého prvního veřejného bruslení a už jdeme do triček. S jarem samozřejmě přichází spousta kontroverzních témat, která by se jistě dala přetavit do zajímavých článků. Ale pojďme to neuspěchat! A tak zatímco naše nuselské ulice brázdí zametací a kropicí vozy doprovázené hbitou uklízecí četou v oranžových vestách, my s bráškou pomyslně otvíráme dětská hřiště jako studánky.


Už bylo načase, vždyť už nám chyběly všechny ty kolotoče, houpačky, prolézačky a pískoviště. Já, například, se hrozně ráda věším, připadám si pak jako salám v řeznictví. Nelenila jsem tedy a jen co se první sluneční paprsek dotknul země, vyběhla jsem k nám na hřiště a zavěsila se. Ovšem pozor! Teploty se leckde pohybují v řádech jednotek nad nulou a u nezodpovědných jedinců může lehce dojít k prochladnutí na odhalených částech těla.

To bráška Vítek na to jde od lesa...


Vzhledem k tomu, že od narození disponuje celkem slušnou finanční hotovostí, neustále si k němu někdo chodí vypůjčit. Aby v tom Víťa neměl nepořádek, rozhodl se, že si udělá takový malý audit. Počítat samozřejmě neumí, čísla jsou pro něj španělská vesnice. A protože to není žádný hlupáček, používá "vdolky na tyči". Jedná se o jakousi primitivní kalkulačku, jejíž princip mi zůstává utajen. Ovšem Vítek je spokojený...


Dokonce si nedávno pořídil takovou malou kachní farmu. Vítek je, co se kachen týká, velký odborník. Už ví jak rozeznat samečka od samičky. Podařilo se mu získat i dotaci od Evropské unie pro začínající podnikatele do 3 let. Mezi jeho hlavní odběratele patří pan Bierhanzel a syn a řada čínských restaurací.

Ach jo, a my holky si hrajeme jenom s panenkama. To není fér. Doufám, že už se co nejdříve pokocháte mým výkonem na ledovém ostří!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jára Jára | 5. dubna 2018 v 13:04 | Reagovat

Tak si to jaro pěkně užívejte. U nás je stále zima, snad se také dočkáme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama