Je to venku!

15. srpna 2018 v 8:00 | Verunka |  Články
Nedávno jsem se na jednom odborném webu dočetla zajímavou informaci. Že prý teplé počasí způsobuje předčasné vypadávání zoubků. Musím podotknout, že na tom šprochu bude asi pravdy trochu, jelikož se v poslední době potýkám s podobným problémem.

Hrozně se stydím a omlouvám, že jsem vám tak důležitou informaci zatajila, ale zhruba před měsícem (tedy v době, kdy poprvé udeřila tropická vedra) jsem přišla o svůj první zoubek. Nebylo to v žádné potyčce, jak by si někteří z vás mohli myslet. Zub se již delší dobu kýval ze strany na stranu jako opilec v tramvaji a bylo jen otázkou času, kdy nadobro opustí mojí ústní dutinku. A tak šel, zrovna když začalo být to teploučko.


No a teď zase teplo a další zub, tentokrát soused. Zkrátka jsem přišla o své milované jedničky. Myslím zuby, ne prsa!

V návalu nečekaných emocí jsem vystihla sebe samu kusem fixu na kus papíru, co byl právě po ruce. Snad mě poznáte, pro jistotu jsem přidala pár pih a tetování na ruce. Tedy vše, pro mě tak typické. Pouze "medzirky medzi dzubámi" jsem z estetických důvodů změnila z horizontálních na vertikální. Vypadá to líp, tak to prostě cítíme my umělci.


Doufám, že se brzy ochladí, aby mi taky v puse něco zbylo. Je to docela mazec, když vám dole najednou chybí pětina patra. Na druhou stranu, je to praktické při hraní na flétnu, nástroj se má o co zapřít.

(Ha, dostala jsem vás! Flétna se opírá toliko o ret a nikoliv o zuby. Byl to chyták!) Smějící se

Tak záhadu s vypadáváním zoubků jsme si vysvětlili, souvisí to s teplem, ale mě osobně zajímá jiná věc. Kde se vzal v naší ledničce mimozemšťan Alza. Zřejmě to nějak souvisí se zimou či chladem...


VZKAZ PRO ZOUBKOVOU VÍLU: POŘÁD ČEKÁM, ZOUBEK JE V KRABIČCE POD POLŠTÁŘEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama