Konec velkých prázdnin

2. září 2018 v 22:00 | V+V |  Články
Je neděle večer. Dneškem končí doba prázdnin a dovolených a od zítřka už jede většina z nás zase na plný režim. Co na to ti nejmenší? Dejme jim slovo...


VERUNKA:
Letošní prázdniny byly moc prima. Bylo krásně teplíčko, to mám ráda, a zažila jsem úžasné chvilky s oběma babičkama. Navíc mám pocit, že si to užily i babičky se mnou. Snad se nemýlím. Ráda na to vzpomínám a kreslím o tom pěkné obrázky. Já vůbec ráda kreslím. Tužkou, pastelkama, fixama i vodovkama. A musí to být veselé. Třeba když bude zvýšený zájem, zase sem něco nahraju a sami uvidíte...

Kromě toho jsem samozřejmě chodila i do školky, ta naše byla bohužel zavřená a tak jsem chodila do sousední. Byla tam spousta nových tváří, ale s tím já se umím popasovat, jsem už přece velká holka. Paní učitelky na nás byly moc hodné a skvěle tam vařily. Kuchařky, ne učitelky!

Ale jak říká tatínek, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. A tak kromě toho, že to u nás v Nuslích díky totální rekonstrukci vypadá jako po světové válce, opustila mě moje nejlepší kamarádka Anička. Nebojte se, nic se jí nestalo (Gott sei Dank!), ale dlouho mi vyhrožovala, že se odstěhuje s rodiči do domečku a už se tak stalo Plačící. Ve školce budu zítra už bez tebe, Aničko. Budeš mi tam moc chybět.

Já tvrdím, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být lépe. A jelikož má být v září poměrně slušné počasí, hned zítra si zajdu na jedno točené do kelímku. Ne pivečko, ale eskymo! Takové, jaké vidíte nahoře na obrázku. A nyní předávám slovo svému bratříčkovi.


VÍTEK:
Prázdniny moc fajn. Teplo. Vítek hodně zpocený. Ale šťastný. Jezdit v kočárku jako páááán! Taky houpy houpy. To mít nejraději. Zvláštní, že lidi co houpat Vítek, houpy houpy moc nemilovat. Nevadí. Vítek je naučit milovat houpy houpy. Potom už naždycky jenom houpy houpy! Jen tehdy Vítek moc šťastný.

Vítek už umět hodně věcí. Pár slov, jak vy moci vidět a číst. Taky hodně pohyb a vztekání. Vztekání mnoho. Ale bude líp. Jenom ty plenky. Bez nich problém! S plenkama Vítek móóóc šťastný.

Vítek taky hodně velký a těžký. Nové oblečení a botky, protože staré už těsné a nepohodlné. Předtím Vítek dlouhé vlásky, potom paní šmyk šmyk, teď Vítek fešáááák! Jako na fotografii.

Jeden krásný slunečný den, Vítek NAROZENINY!!! Všichni ukázat, jak mít rádi Vítek. Vítek naměkko, jako vajíčko. Spousta slziček. Ne Vítek, to ostatní, od radosti! Radost, že mít Vítek. Vítek moc nerozumět. Raději by houpy houpy.

Prázdniny. To Vítek poznat moc dobrých věcí. Zmrzlinka. Meloun. Pivečko. Teď Vítek moc unavený. Hají (=HOWGH).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama